Menu
Web Sayfası Sponsorlarımız
BİRLİĞİMİZDEN HABER VE DUYURULAR

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Uzun yıllardır Birliğimizin çeşitli organlarında görev almış, yem sanayimizin gelişimine katkılar sunmuş, Tınaztepe Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Birliğimiz Yönetim Kurulu üyesi Sayın Ahmet KARAKOL’un vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumun cenazesi bugün (19.10.2021) ikindi namazını müteakip Tınaztepe Merkez Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecektir. Sektörümüz adına merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

TMO'DAN KAMUOYU AÇIKLAMASI

05.10.2021 tarihinde TMO web sayfasında yayınlanan duyuru için tıklayınız.

UKRAYNA-TÜRKİYE TİCARİ İŞBİRLİĞİ FORUMU ORGANİZASYONUMUZ BAŞLADI

AgroProdukt, Port of Kherson , Türkiye Yem Sanayicileri Birliği işbirliği ve Kherson Kent Konseyi ile Kherson Bölgesel Yönetimi destekleriyle gerçekleştirilen Ukrayna-Türkiye ticari işbirliği forumu Ukrayna’nın Kherson şehrinde başlamıştır.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği önceki dönem başkanı Sn. Ahmet Edip Uğur’un vefatını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Merhumun cenazesi 9 Eylül 2021 Perşembe günü Balıkesir Zağnos Paşa Camii’nden öğle namazını müteakip Başçeşme Mezarlığı’na defnedilecektir. Sektörümüz adına Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

HUBUBAT GÜMRÜK VERGİLERİ SIFIRLANDI

Buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır ve sorgum ithalatında uygulanacak olan gümrük vergileri 31.12.2021 tarihine kadar (bu tarih dahil) sıfırlanmıştır.

TMO GENEL MÜDÜRÜMÜZ İLE BİR ARAYA GELDİK

Birliğimiz Yönetim Kurulu ile TMO Genel Müdürü Sayın Ahmet Güldal 12.08.2021 tarihinde çevrimiçi toplantıda bir araya gelmiştir.